AKTYWNA MAJÓWKA 2014 z FAMILY & SPORT

(26.04.2014 – 04.05.2014r.)

 

Podczas tegorocznej Majówki polecam pobyt w kompleksie apartamentów Aquamarina, które znajdują się w Międzyzdrojach 150m od plaży, w pięknym kompleksie leśnym Natura 2000. W czasie wypoczynku w Aquamarinie macie Państwo możliwość skorzystania z urozmaiconego programu sportowego.

 

 


 

 

 

 

Program codzienny:

• step – aerobic na plaży J (w razie niepogody zajęcia odbędą się w apartamencie animacyjnym F&S na terenie Aquamariny)

cena  -10zł za 45 min ćwiczeń, (karnet  - 8 godzin : 60zł)

zajęcia indywidualne z trenerem osobistym (NOWOŚĆ!) (program indywidualny dostosowany do możliwości osoby zainteresowanej - bieganie, trening z kijkami Nordic Walking, ćwiczenia indywidualne, program treningowy oraz opieka mentalna po „Majówce”)

cena promocyjna - 70zł za godzinę.

wycieczki piesze z kijkami Nordic Walking – z instruktażem marszu - czas trwania od 1 do 2 godz

cena:  10zł -przy większej ilości osób (do 10), zajęcia indywidualne – 40zł

animacje dla dziecizajęcia w apartamencie animacyjnym Family & Sport (lepimy, malujemy, śpiewamy, tańczymy, gramy w gry stolikowe, na play – station, gramy w gry rekreacyjne na świeżym powietrzu, w godzinach 16 -18 bezpłatne dla gości Aquamariny oraz F&S, dla pozostałych gości: 10zł za godzinę zajęć.

Program do wyboru:

•wyprawa statkiem oraz rowerem (NOWOŚĆ!) :do Cesarskich miejscowości wypoczynkowych w Niemczech płyniemy statkiem z Międzyzdrojów do Heringsdorfu, przesiadamy się na rower, pokonujemy trasę dookoła jeziora w Niemczech, podczas której podziwiamy piękne widoki, jemy pyszną rybkę w Niemczech , posileni wracamy do Międzyzdrojów międzynarodowym szlakiem rowerowym R-10 – na trasie fortyfikacje i budowle z II Wojny Światowej – trasa rowerowa liczy ok. 35km

 cena ok. 100zł  - rabaty dla Rodzin (cena zawiera opiekę przewodnika, wypożyczenie sprzętu, bilet na statek).

spływ kajakowy „Deltą Świny” – bardzo spokojny i łagodny spływ polecany dla „małych”i „dużych”, podczas którego zwiedzimy rezerwat Karsiborską Kępę, wejdziemy na punkt widokowy w Rezerwacie Wodniczki oraz będziemy mieli możliwość zjedzenia pysznej rybki, na którą przyjeżdżają mieszkańcy Świnoujścia–czas spływu ok. 2 godz

cena 55zł (przewodnik oraz wypożyczenie sprzętu)

•wycieczka krajoznawczo – turystyczna: „Atrakcje okolic Międzyzdrojów” – w czasie wycieczki poznamy najważniejsze i najpiękniejsze miejsca, które nie sposób pominąć będąc w Międzyzdrojach –czas ok. 4 godz.

cena uzależniona od ilości osób zainteresowanych

•warsztaty archeologiczne w Osadzie Wikingów w Wolinie (NOWOŚĆ!) warsztaty poprowadzone przez specjalistów a zarazem pasjonatów - to doskonała zabawa dla dzieci i dorosłych

 cena 30zł

Zajęcia paintballowe (NOWOŚĆ!) – doskonała zabawa dla całej Rodziny J - gra przeprowadzana jest w terenie lesisto – poligonowym: las, okopy – średni czas gry ok. 2,5 godz , serwis kawowy i herbaciany po imprezie, opieka sędziego, sprzęt, dojazd

cena ok.100zł (uzależniona od ilości uczestników).

• I Turniej Plażowej Piłki Siatkowej Family & Sport Cup :system rozgrywek dostosujemy do ilości zainteresowanych zespołów.  Nagrody: Puchary za miejsca I – III, medale dla pozostałych zespołów.

wpisowe: 70 zł/zespół

 

Cena apartamentu 2- pokojowego dla 4 osób w tym okresie - 250zł/doba

Cena apartamentu 3 – pokojowego dla 6 osób  - 340zł/doba

 

 

Rezerwuj  biuro@fands.pl lub telefonicznie 606 22 66 83

 

Family & Sport - dla aktywnych sportowo rodzin, wynajem apartamentów, animacje, opieka nad dziećmi, wycieczki fakultatywne, obozy sportowe, pobyty tematyczne.